Kariyer Yönetimi

Batu Logistics bünyesinde çeşitli alanlarda kariyer fırsatları sunuluyor.

Özellikle;

– Karayolu İthalat Operasyonu,
– Karayolu İhracat Operasyonu,
– Hava, Deniz ve Demiryolu Operasyonları,

Yerel ve Uluslararası düzeyde,

– Finans,
– Muhasebe,
– Satın alma,
– Pazarlama alanında çalışmak ve kariyerini bu yönde geliştirmek isteyen yeni mezunlar, deneyimli uzman ve yöneticiler için “işveren marka” kimliğiyle öne çıkıyor.

Uygulanan “Performans Yönetim Sistemi” sonuçlarına göre her yılın başında tüm çalışanlarının gelişimleri değerlendirilir, bireysel kariyer haritaları oluşturulur. Burada temel amaç çalışanların geliştirilmesi gereken yönlerini kendileri ile birlikte belirlemek ve onları daha güçlü hale getirmektir. Batu Logistics için yöneticilerini bünyesinde yetiştirmek önceliktir.

İşe başlayacak çalışanlar seçilirken kişisel yargılardan uzak, pozisyonun gerektirdiği niteliklere uygun bir süreç yürütülür. Pozisyon seviyesine göre adayda bulunması gereken nitelikleri doğru şekilde ölçmek için kullanılan çeşitli mülakat ve değerlendirme yöntemleri vardır.

Adayların tecrübe, bilgi ve yetenek düzeylerini değerlendirmek üzere uygulanan yöntemdir. Yapılandırılmış mülakatlarla adayların sorumluluk bilincini, geçmiş deneyimleri ışığında geleceğe ilişkin performansları öngörmeye çalışılır.

Adayların davranış eğilimlerini anlamak üzere çeşitli envanterler kullanılır. Güvenilirliği kanıtlanmış testlerle yetkinliklerini adayların gözünden değerlendirilir.

Pozisyonun gereklilikleri arasında yabancı dil bilgisinin öncelikli olması durumunda yazılı ve sözlü sınavlar yapılır.

Ayrıca sözel ve sayısal yetenek sınavları ve değerlendirme merkezi uygulamaları yaparak en doğru adayı bünyemize dahil etmeyi hedeflenmektedir.

Size yardımcı olmak isteriz.

Tüm talep ve ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açık Pozisyonları İnceleyebilirsiniz