Depo Antrepo Yönetimi

Batu Logistics, Türkiye’nin tüm bölgelerinde müşterilerinin talepleri doğrultusunda gümrüksüz depolama hizmetleri verebilmektedir. Gebze Dilovası’nda ve Büyükçekmece’de olmak üzere toplamda 55 bin m2’lik serbest ve gümrüklü deposu bulunmaktadır. Bununla birlikte 2018 yılında Almanya’nın Bergkamen ve Nürnberg şehirlerinde iki depo yatırımı daha gerçekleştirilmiştir.

Gümrüklü ve serbest depo tesislerinde; Kimya sektörü başta olmak üzere, Otomotiv, Gıda, FMCG Ürünleri, Ambalaj Sektörü, Sağlık ve Kozmetik sektörlerinde faaliyet gösteren müşterilerine servis vermektedir. Müşterilerinin taleplerine özel çözümler üretmenin yanı sıra, katma değerli hizmetler de verilmektedir. Sipariş yönetimi, etiketleme, barkodlama, kitapçık koyma, paletleme, palet oluşturma, streçleme, ürün paketleme ve yerleştirme, palet çemberleme, koli açma ve ürün çıkarma, müşteri kullanımına tahsisli depo ofisleri, barkod kontrollü süreçler ile operasyonlar için gerekli FIFO, LIFO, lot takibi, seri no takibi, üretim tarihi, son kullanma tarihi kriterlerine uygun stok bilgileriyle ilgili çözümler sunulabilmektedir.

Depolarda 12 metre yüksekliğinde, sırt sırta olan ve 1 göz raf için emniyetli taşıma kapasitesi 3000 Kg olan raf sistemleri bulunuyor. Raflar arasındaki 310cm’lik koridor genişliği sayesinde operasyonlar en hızlı şekilde icra edilebiliyor.

Jungheinrich marka Reach Truck makineler depolardaki işlerin olmazsa olmazı konumunda bulunuyor. Ayrıca gümrüklü antrepo faaliyetlerinde SWM (Siber Warehouse Managment) yazılım modülü kullanılıyor.

Size yardımcı olmak isteriz.

Tüm talep ve ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Entegre ve profesyonel lojistik hizmetleri almak ister misiniz?