Başkandan

Lojistik kavramı, işletmelerin varlığını uzun yıllar devam ettirebilmesi ve sağlıklı büyümelerinin yanı sıra, ülke ekonomisinin kalkınmasında da büyük bir paya sahiptir. Bu nedenle doğru işleyen ve doğru çalışan bir lojistik sektörü hayatın her alanında etkisini olumlu bir şekilde hissettirecektir. Batu Logistics olarak, kurulduğumuz günden bu yana lojistik hizmet kalitesini daima en üstte tutmayı hedefledik. Yıllar içinde büyüme hedeflerimize ulaştıkça, daima bir adım ötesini hayal ettik.

Bugün geldiğimiz noktada tüm lojistik modlarında hizmet verebilen, müşterilerini dünyanın birçok noktasına güvenle ulaştırabilen uluslararası bir şirket haline geldik. Kuşkusuz, insan kaynağına ve lojistiğe olan bakış açımız, bu başarımızın arkasındaki en önemli etkenler arasında yer alıyor. Bu sayede sektörün tüm sorunlarına rağmen, ülkemizin ihracat ve ithalat yükünü sırtlamanın sorumluluğuyla hareket ediyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz tüm taşıma operasyonlarında ekonomik ve çevresel sürdürülebilirliği gözetiyoruz. Tüm operasyonlarımızda müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını gözeterek, en doğru taşımacılık hizmetini onlarla buluşturuyoruz. IFA ve WCA gibi network üyeliklerimizle birlikte Avrupa’da ve dünyanın birçok ülkesinde gücümüzü artırıyoruz.

Her şartta “önce insan” düşüncesine dikkat ediyoruz. Bu bağlamda, toplumsal duyarlılık konusunda da üzerimize düşen görevleri yerine getiriyoruz. Gerçekleştirebildiğimiz sosyal sorumluluk projeleriyle hem çevreye hem de insanlara faydalı olmayı amaçlıyoruz.

Tüm iş ortaklarımızı yol arkadaşı olarak görüyor, birlikte büyüyerek hedeflere ulaşmanın gururunu yaşıyoruz.

2001 yılından bu yana olduğu gibi, gelecekte de lojistiğe dair tüm sorunlara çözüm üretmeye, kaliteden ödün vermeden çalışmaya devam edeceğiz.

 

Taner Ankara

Batu Logistics 

Yönetim Kurulu Başkanı

Size yardımcı olmak isteriz.

Tüm talep ve ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Entegre ve profesyonel lojistik hizmetleri almak ister misiniz?